Kadın Azdırıcı Yiyecekler

Kadın Azdırıcı Yiyecekler

14 Şubat 2022 0 Yazar: Admin

Genellikle erkekleri azdıran yiyecekleri daha sık duyarız. Ancak kadınların da azmasını sağlayan yiyeceklerin olduğunu ilk kez duyuyor olabilirsiniz. Kadındaki cinsel istek, erkeğin cinsel isteğini karşılayacak kadar yüksek olmalıdır. Aksi halde yaşanılan onca güzel anlarınız rezalet haline gelebilir. Bu nedenle cinsel istek, erkekte ne derece önemseniyorsa kadında da o derece önemsenmelidir. Yiyeceklerin insan üzerindeki etkileri sadece genel sağlık alanında değildir. Yedikleriniz, aynı zamanda cinsel sağlığınıza da etki yapmaktadır. Özellikle bazı yiyecekler, azdırma konusunda çok etkilidirler. Peki, kadın azdırıcı yiyecekler nelerdir? Belki de bilmeden tükettiğiniz bu besinler, cinsel isteğinizi tavan yapmaktadır.

Kadın azdırıcı yiyecekler

Avokado

Kadın azdırıcı yiyecekler arasında yer alan avokado, çok eski dönemlerden beri cinsel yetersizliğe çözüm için kullanılmaktaydı. Bu yöntem özellikle de Maya ve Aztek toplumları tarafından uygulanırdı. Avokadonun eski dönemlerde bile bu amaç için tüketilmesi, son derece ilgi çeken bir durumdur. Ancak günümüzdeki kullanımı, eski dönemlerdeki gibi yaygın değildir. Avokadoda bolca E vitamini vardır. Özellikle de çocuk sahibi olmak isteyen kadınların avokado tüketmeleri önerilir. Avokado sayesinde hamile kalma olasılığınızı da yükseltmiş olursunuz. Kadın azdırmaya birebir olan olan avokado, cinsel isteğinde sorun olanların tüketmeleri gereken bir yiyecektir.

Kuşkonmaz

Kuşkonmazın kadın azdırıcı yiyecekler arasında olduğu, 17. yüzyıldan beri bilinmektedir. Ayrıca kuşkonmazın bu özelliği, farklı kültür bölgelerinde yer edinmiştir. E vitaminini içerisinde çokça bulunduran kuşkonmaz, cinsel isteği artırdığı kadar üreme oranını da arttırmaktadır. Her iki açıdan da potansiyel kazanmanızı sağlayan kuşkonmaz, erkekler için de faydalıdır. Libido yetersizliğine de iyi gelen bu yiyecek, erkekler tarafından çay olarak tüketilebilir. Cinsel ilişkiye kendini hazırlamak isteyen bir kadın, kuşkonmaz yiyerek kendini hazır hale getirebilir.

Acı Biber

Günlük hayatta da çok fazla tüketilen bir yiyecektir. Birçok yemekte acı bibere yer veririz. Acı biber, kadını azdırma konusunda bir numaralı yiyeceklerdendir. Acı biber sayesinde cinsel isteğin artışında belirgin bir yükselme gerçekleşir. Acı biber, kadındaki hassas bölgelerin uyarılmasını sağlar. Aynı etki durumu erkeklerde de meydana gelir. Acı biberin tüketilmesiyle birlikte vücuttaki kan akışında hızlanma oluşur. Bu hızlanma sayesinde kadının cinsel organlarına uyarı gider. Aynı şekilde erkeğin de acı biber tüketmesi sonucunda penis, mümkün olduğu kadar sert hale gelir.

Badem

Yine E vitamini zengini olan yiyeceklerden biri de bademdir. Badem kadın azdırıcı yiyeceklerden sayılır. E vitaminin yanı sıra protein açısından da bir zenginlik taşır. Eğer bir kadın cinsel ilişkiye girmek isterse, ilişkiden 2 saat evvel badem tüketmelidir. Badem tüketimi sonrasında azdığınızı fark edebilirsiniz. Badem dışında başka kuruyemişler de azdırıcı bir etkiye sahiptir. Leblebi, fındık ve ceviz yiyerek de aynı amaca ulaşabilirsiniz.

Çikolata

Çikolatayı sevmeyen kadın oldukça azdır. Yemekten kendinizi alıkoyamadığınız bu mükemmel lezzet, aslında kadın azdırıcı yiyeceklerden sayılır. Özellikle de bitter çikolata, bu konuda çok etkilidir. Çikolata, kadını azdırırken aynı zamanda mutluluk da verir. Çikolata sayesinde ön sevişmede bile hiperaktif olabilirsiniz. Çikolatanın özel tadı ve verdiği haz, kadının azması için yeterlidir. Çikolata, erkeklerin de tahrik olmasını sağlar. Ancak kadınlardaki gibi yüksek bir etki olmaz. Güç ve azgınlık için sütlü çikolatalar yerine bitter çikolatalardan yemelisiniz.

İncir

Oldukça lezzetli meyvelerden biri olan incir, kadın azdırıcı yiyeceklerdendir. İncirin azdırıcı etkisi, bilimsel bir durum olarak kabul edilir. Bu nedenle azmak isteyen kadınlar rahatlıkla tüketebilirler.

Kadın Azdırıcı Diğer Yiyecekler Nelerdir?

Kadın azdırıcı diğer yiyecekler ise şunlardır:

  • Muz
  • Roka
  • Bal
  • Havuç
  • Hardal
  • Çam fıstığı

Gibi yiyecekler de kadın azdırıcı etkiye sahiptirler.

Kadın azdırıcı yiyeceklerden yukarıda bahsedilmiştir. Bu yiyeceklerle cinsel sorunlarınıza doğal bir çözüm sağlayabilirsiniz. Bu yiyeceklerden bazıları, erkekler için de aynı etkiye sahiptir. Özellikle de incir, erkeğin cinsel gücünü çok fazlalaştırır. Yiyeceklerden istediğiniz verimi alabilmek için cinsel ilişkiye girmeden bir kaç saat önce tüketmeniz önerilir. Sebze türünde olan yiyecekleri yemek-çorba şeklinde tüketebilirsiniz. Kadın azdırıcı yiyeceklerin genelinde E vitamini vardır. E vitamini, kadının azması için ihtiyaç duyduğu bir vitamindir. Bu nedenle içerisinde E vitamini bulunan başka yiyecekleri de tüketebilirsiniz. Böylece cinsel isteğin artışını sağlayarak, en başta kendinizi daha sonra da partnerinizi mutlu edebilirsiniz.