Erken Boşalma Sorunu

Erken Boşalma Sorunu

22 Aralık 2021 Kapalı Yazar: Admin

Boşalma orgazm sırasında erkeklerde cinsel hazzın en yüksek noktaları, sperm ve meni penisten dışarı çıkmasıdır. Erken boşalma sorunu, bir erkeğin cinsel ilişki sırasında orgazma ulaşmadan önce boşalmasıdır. Bu durumun çiftlerin cinsel ilişki sırasında arzu ettikleri tatmini kaybetmelerine ve cinsellikten uzaklaşmalarına neden olan önemli bir sağlık sorunu olduğu olarak bilinmektedir. Erken boşalma sorunu toplumda yayılmış bir sorundur.

Araştırmalar, 18 ile 59 yaşları arasındaki her üç erkekten birinin hayatlarının bir noktasında erken boşalma yaşadığını gösterir. Erken boşalma sorunu cinsel işlev bozukluğu için kabul edilir ancak toplumda genel olarak sanılanın aksine sertleşme sorunu gibi diğer cinsel işlev bozukluğu sorunlarından farklıdır.

Erektil disfonksiyon, cinsel ilişki sırasında penis sertliğini sürdürememe veya başlatamama anlamına gelir. Bununla birlikte, erektil disfonksiyon ve erken boşalma bir arada bulunabilir. Erken boşalma sorunu hastadan hastaya farklı öznel özellikleri vardır. Bu nedenle erken boşalmanın tanımı, çiftin cinsel ilişkiden beklentilerine ve memnuniyetlerine göre değişebilir. Erken boşalma, kişinin isteğinden daha hızlı boşalması olarak tanımlanır, bu nedenle erken boşalma algıları, kişinin belirlediği ideal cinsel ilişki süresine bağlı olarak değişebilir.

 Kısacası erken boşalmanın sorunu nedenlerinden bazıları;

  • Cinsel deneyim eksikliği.
  • Kişinin vücut imajının olumsuz algılaması.
  • İlişki yenilgisi
  • Aşırı heyecan ve korku. 
  • Kendini suçlama ve yetersizlik duyguları. 
  • Kontrol ve yakınlık ile ilgili psikolojik sorun.

Super Viga 84000 Delay Geciktirme Kremi

Super Viga 84000 geciktirici krem erkekler için özel olarak tasarlanmıştır ve kadınlarda cinsel performansı artırmaya yönelik çalışmaz. Super Viga Delay 84000 geciktirici krem erkeklerde erken boşalma problemlerinin tedavisinde kullanılmaktadır. Erken boşalmayı yavaşlatma etkisine sahip Super Viga 84000, günümüzde en sık kullanılan boşalma geciktirici kremlerden biridir.

Erken boşalma sorunu, orta yaşlı ve yaşlı erkeklerin cinsel yaşamlarında en sık görülen işlev bozukluğudur. Bir takım nedenlerden dolayı, genç erkeklerde de erken boşalma meydana gelebilir. Erkeklerin cinsel ilişki sırasında boşalmayı kontrol edememesi ve cinsel ilişki sırasında erken orgazma ulaşmasına erken boşalma denir. Geciktiriciler erken boşalmanın önlenmesi için oldukça etkili ürünlerdir.

Erkeklerde bu sorunu tetikleyen birçok psikolojik, fiziksel ve hormonal faktör vardır. Stres, kaygı, depresyon, stres, üzüntü, travma sonrası stres bozukluğu veya depresyon erken boşalmanın en yaygın psikolojik nedenleridir. Ayrıca sigara veya alkol gibi bağımlılıklar, kalp-damar hastalıkları, kronik hastalıklar, hormonal bozukluklar, yaşlılık ve fiziksel duruma bağlı olarak cinsel işlevin azalması erken boşalma nedenleridir.

Bu gibi birçok duruma bağlı olarak ortaya çıkabilen erken boşalma sorunu kesinlikle hafife alınmamalıdır. Aksi takdirde bu rahatsızlık erektil disfonksiyon veya cinsel isteksizlik gibi başka cinsel sorunlara neden olabilir ve cinsel sağlığınız için ciddi sonuçlar doğurabilir.

Super Viga 84000 Geciktirici Krem Ne İşe Yarar?

84000 Super Viga geciktirici krem, erkeklerin kabusu haline gelen erken boşalma sorununu tedavi etmek için yapılmıştır. Super Viga 84000 geciktirici krem, bitkinin saf kökünden elde edilen vitaminler, mineraller ve doğal afrodizyak karışımı ile doludur. Viga geciktirici kremin içeriği tamamen doğaldır ve bu ürün güvenilir ve dermatolojik olarak onaylanmış bir seks takviyesidir.

Erken boşalma sorunu yaşayan kişiler için tıp uzmanlarının bir numaralı tavsiyesi olan Viga 84000 krem, etkili geciktirici ürünlerden biridir ve hiçbir koruyucu veya kimyasal içermez. Viga 84000 kullanan erkeklerin incelemelerine bakıldığında çoğu kişinin geciktirici kremden memnun kaldığı ve olumlu geri dönüşler verdiği görülüyor. 

Süper Biga geciktirici krem ülkemizde çoğu erkek tarafından düzenli olarak kullanılır. Viga 84000 geciktirici krem kullanıldıktan sonra vücutta rahatlatıcı bir etki bırakarak hastaların rahatlamasına ve kan dolaşımının harekete geçmesine yardımcı olur. Gerginliği  tamamen gideren Viga krem, penis ucunda hissedilemeyecek kadar hafif bir uyuşma yaşatır.

Bu penis uyuşması ilişki zevkini etkilemez, aksine kayganlığı arttırır ve daha da arttırır. Bu etkileri ile Viga 84000, erkeklerin cinsel uyarılma sırasında boşalmayı kolayca kontrol etmelerini sağlayarak orgazm süresini en az 15-20 dakika artırmaktadır.

Super Viga 84000 Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Diğer yavaşlatıcı kremler gibi Viga 84000 kremin kullanımı da oldukça kolaydır. Kullanırken cinsel ilişkiden 15 dakika önce bezelye büyüklüğünde bir Viga krem penisin ucuna sürülmeli  ve testis çevresine bolca masaj yapılarak sürülmelidir. Bu işlemden sonra ortalama 5-10 dakika Super Viga geciktirici sprey emilmesini ve kurumasını bekleyin. Daha sonra ıslak mendil veya su ile penisinizi temizleyebilir ve cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Uzmanlar, Viga kullanımı sırasında belirtilen dozun ve kullanımda belirtilen talimatların aşılmamasını tavsiye eder. Super Viga 84000 prezervatif ile birlikte kullanılabilir. Super Viga 84000 geciktirici krem 18 yaş üstü tüm erkekler için uygundur, vücutta koyulaşma, leke ve tahrişe neden olmaz. Ürünü güvenle alabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Erken Boşalmayı Geciktirici Ürünler Eczane Satış Sitesi :

https://www.ekoleczanee.com/geciktiriciler