Cinsel İlişkiyi Uzatmak

Cinsel İlişkiyi Uzatmak

18 Şubat 2022 0 Yazar: Admin

Kısa süren cinsel ilişki, hem kadını hem de erkeği mutsuz eder. Çünkü seksin tadını tam alamadan sonuna gelmek, isteklerin yeteri kadar tatmin edilememesine neden olur. Cinsel ilişkinin kısa sürmesi, bazen erkekten bazen de kadından kaynaklanabilir. Cinsel ilişkiyi uzatmak için gerekli olan bilgilerin devamını oku. Cinsel sağlık ürünleri hakkında detaylı bilgiler için sitemizi hemen incele.

Özellikle de erkeğin erken şekilde boşalması, cinsel ilişkinin süresini son derece kısaltır. Ancak cinsel ilişkiyi uzatmak için çeşitli yöntemler uygulanması mümkündür.

Cinsel ilişkinin uzun sürmesi, seksten alınan zevkin artmasını sağlayarak çiftleri daha mutlu eder. Bu nedenle cinsel ilişkinin uzun sürmesi önemlidir.

Cinsel ilişkisi kısa süren insanların, cinsel ilişkisi uzun süren insanlara göre mutsuz oldukları kesindir. Çünkü kısa süren bir cinsel ilişkiden hiç kimse memnun olmaz. Cinsel ilişkiyi uzatmanın elbette bir çaresi de vardır.

Bu çareler aşağıda sizlere anlatılmıştır. Cinsel ilişkinizin uzamasına katkı sağlayacak olan bu yöntemlerle süresi uzun ve adrenalin dolu bir seks gecesi yaşayabilirsiniz. Aslında birçok çiftin hayali, uzun süren bir sekstir.

Kadınların çoğu, cinsel ilişkilerinin kısa sürmesinden şikâyetçi olmaktadırlar. Bu nedenle çeşitli yöntemler bulmaya çalışırlar. Ancak her yöntem etkili bir sonuç vermeyebilir. Bu nedenle cinsel ilişkiyi uzatmak için denediğiniz yöntemlerin işe yarar olmasından emin olun.

Böylece dakikalarca süren bir seks ile evlilik hayatınıza farklı bir renk katabilirsiniz. İşte cinsel ilişkiyi uzatmanızı sağlayacak yöntemler!

Geciktirici hap eczane

Partnerinize Karşı Çok Açık Olmalısınız

Eğer cinsel ilişkinizin süresini uzatmak istiyorsanız, partnerinize açık olmayı deneyin. Seks hayatı gizliliği ya da ayıbı barındırmaz. Çünkü seks söz konusu olduğunda insan hem bedenen hem de ruhen çıplak bir şekilde olmalıdır.

Eşlerine isteklerini açık bir şekilde söyleyen kişilerin seks süreleri daha uzun olur. Çünkü beklentileri bellidir. Bu beklentileri bilen karşı cins ne yapmasını gerektiğini çok iyi bilir. Böylece size istediğinizi verene kadar seksi devam ettirir. Bu şekilde seksinizin süresini dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Rutininiz Dışına Çıkın

Bazı çiftler kısa bir ön sevişme yapar. Daha sonra hemen sekse geçer ve boşalma ile seksi sonlandırırlar.

Bu esnada kadının altta erkeği ise üstte yer aldığı bir seks pozisyonu vardır. Her zaman bu şekilde seks yapmak, cinsel ilişkinin süresini son derece kısaltır. Eğer cinsel ilişki süresini uzatmak istiyorsanız, bu rutin hayatınızı değiştirmeniz gerekir. Mesela farklı pozisyonlara girerek daha fazla zevk almaya çalışın.

Cinsel İlişki Ortamınızda Değişiklik Yapın

Cinsel ilişkinizi uzatmak için ortam değişikliği yapma yöntemini de deneyebilir ve böylece seksi tatmin olacağınız uzunluğa getirebilirsiniz. Ortam değişimi bazı çiftlerin çok hoşuna gider. Eğer siz de bu çiftlerdenseniz, farklı ortamlarda seksin tadına bakabilirsiniz. Ortamın farklı olması, sizi farklı seks pozisyonlarına da itebilir.

Cinsel Süreyi Uzatacak Bitkisel İlaçlar Kullanın

Cinsel ilişkiyi uzatmak için doğal bir yol izlemek istemiyorsanız, daha modern bir yöntem deneyebilirsiniz. Cinsel ilişki süresini uzatmanızı sağlayacak bazı bitkisel ilaçlar vardır. Eğer bu bitkisel ilaçlardan kullanırsanız, cinsel ilişkinizin süresini rahatlıkla uzatmış olursunuz. Bitkisel ilaçlar, oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Güvenilir bir bitkisel ilaç kullandığınızdan emin olun ve ona göre tüketim yapın.

Ön Sevişmeyi Yapmadan Sekse Başlamayın

Cinsel ilişkinin süresini uzatan en büyük ve en temel etken ön sevişmedir. Bu nedenle ön sevişme, cinsel ilişkinin temel kuralı gibi bir konumdadır. Ön sevişmenin seksi etkileyen ve seks süresini belirleyen bir faktör olduğunu unutmayın. Ön sevişmede ne kadar başarılı olunursa sekste de o kadar başarı sağlanır.

Seksi Şekilde Soyunun

Seks yapmaya başlamadan evvel soyunmak sıradan bir davranıştır. Ancak soyunmayı bir seksi bir şekilde yapmanız, cinsel ilişkiyi uzatmaya etki etmektedir. Eşinizin karşınıza geçerek seksi hareketler yapmanız ve bu esnada soyunmanız, onu oldukça fazla etkisi altına alacaktır. Böylece uyarılma, cinsel ilişkiyi uzun tutacak kadar fazlalaşacaktır.

Geciktirici Ürünler Kullanın

Geciktirici sprey gibi erken boşalmayı önleyen cinsel sağlık ürünleri ile daha uzun cinsel ilişkiler yaşayabilirsiniz. Erken boşalma korkusu olmadan eşinizin de sizin de daha mutlu olarak ayrıldığı cinsel ilişki için geciktirici spreyler oldukça etkili ürünlerdir.

Viagra 30 lu tablet ürünleri gibi hem sertleştirici hem de geciktirici etkili cinsel performansı artıran ürünler ile cinsel ilişkiyi uzatmak mümkün olmaktadır. Uzun ve sağlıklı bir ilişki için cinsel ürünleri tercih etmeniz size ciddi anlam da artılar katacaktır.

Cinsel İlişkiyi Uzatmanızı Sağlayacak Diğer Yöntemler

Cinsel ilişkiyi uzatmanızı sağlayacak diğer yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Seks öncesinde güçlendirici besinler tüketin.
  • Sekste kendinize güven duyduğunuzu eşinize hissettirin.
  • Eşinizin size olan duygularına önem verin. Bu duyguların karşılıklı olması, cinsel ilişkiyi uzatır.
  • Cinsel sağlık ürünlerini kullanın.

Bunları da yaparsanız, cinsel ilişkinizi mümkün olduğu kadar uzatma alternatifiniz olur. Ancak cinsel ilişkiyi uzatmak isteniyorsa kadın ve erkek ortak şekilde çaba göstermelidir.