Bayan Azdırıcı Damlalar

Bayan Azdırıcı Damlalar

5 Nisan 2022 Kapalı Yazar: Admin

Bayanlarda cinsel isteksizlik, orgazma ulaşamama gibi sorunlar, sık görülen cinsel rahatsızlıklar arasında yer alır. Bu durum bayanlarda çoğunlukla stres ve kaygıya balı olarak gelişir. Bunun yanında psikolojik, biyolojik sebepleri de bulunur. Orgazma olamama ve cinsel isteksizlik sebeplerine bağlı olarak tedavi yöntemleri geliştirilir. Bayan azdırıcı damlalar bu ürünlerden en çok tercih edilenidir.

Bayanlarda yeterli derecede orgazma ulaşma, daha fazla haz duyma ve cinsel isteksizliğin ortadan kaldırılması için, uygulanan yöntemler arasında, bayan azdırıcı damla kullanımı yöntemi de yer alır. Bu yöntem sıklıkla başvurulan yöntemlerdendir. Bayan azdırıcı damlalar, içerisinde bulunan afrodizyak özellikli doğal etken maddeler sayesinde cinsel isteği artırır. Bu sayede istenilen düzeyde orgazma ulaşmayı sağlar.

Bayan Azdırıcı Damlalar Nedir?

Bayan azdırıcı damla, bayanların cinsel istek ve arzularını tetikleyen, içerisinde afrodizyak etki yaratan bitki türevleri ve kimyasallar barındıran damlalara verilen isimdir. Bu amaçla üretilmiş çok sayıda ve çeşitlilikte bayan azdırıcı damlalar bulunur. Her birinin etken maddesi ayrı olsa da, aynı amaca hizmet etmek için üretilmişlerdir.

Bayan Azdırıcı Damlalar Nasıl Azdırır?

Bayan azdırıcı damlaların içerisinde bulunan etken maddeler, vajinal bölgede bulunan damarların hareketliliğini sağlayarak, daha fazla kan pompalanmasını sağlar. Aynı zamanda pelvik kaslarına hareket kabiliyeti kazandırarak, kasılmaları tetikler. Bu sayede uyarılan vajinal bölgede, hafif ateşle etkisini gösterir. Vajina ilişkiye hazırlık için kaygan sıvı üreterek, ilişkiye hazır olduğunu hissettirir.

Bu duruma kayıtsız kalamayan bayan partner, nörolojik olarak da uyarılarak, bacak kaslarında kasılıp gevşemeler ile durumu dışa vurur. Partnerinin de aynı istek ve arzuda olması ile arzulanan düzeyde cinsel birliktelik gerçekleşir. Birliktelik sırasında orgazma ulaşarak, mutlu birliktelik yaşanmış olur.

Bayan Azdırıcı Damlalar Nasıl Kullanılır?

Bayan azdırıcı damlalar oral yoldan alınır. Satışa sunulan ürünlerin kullanım dozajı farklı olsa da, genel kullanım bir bardak meyve suyunun içerisine veya bir bardak suyun içerisine 2-3 damla atılarak karıştırılır. Karışım içildikten sonra, yaklaşık 15-20 dakikada etkisini gösterir. Etkili süresi bitince, idrar yolu ile vücuttan atılır. Bu tür damlalar ayrıca, dil altına 8-10 damla damlatılarak, direkt oral yoldan kullanılabilecek şekilde üretilmişlerdir.

Bayan azdırıcı eczane

Bayan Azdırıcı Damlaların Etkisi Ne Kadar Sürer?

Bayan azdırıcı damlaların etki süresi, içerisinde bulunan etken maddeye bağlı olarak değişiklik gösterir. Süreyi etkileyen bir başka durum kişinin fizyolojik ve biyolojik durumu. Bayan azdırıcı damlaların öngörülen etkili süresi, içildikten sonraki 30 ile 45 dakikalık süreyi kapsar. Bu tür ürünlerin oral yolla alınması sebebiyle, daha fazla etki gösterir.

Azdırıcı damlaların dozajı, tek kullanım için ayarlanmıştır. Fazla alınması etkisini veya etki süresini artıracak anlayışı yanlıştır. Bu tür damlalar haricen kullanılmaz. Gün içerisinde sadece bir defa, önerilen dozda kullanıma uygundur.

Bayan Azdırıcı Damlaları Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bayan azdırıcı damlaların bazı durumlarda kullanılması, sağlık açısından sorunlara yol açar. Bu tür damlaların kullanılamayacağı durumlar;

  • Hamile ve emziren bayanlar için sakıncalıdır.
  • Alkol, uyuşturucu ve uyarı maddelerle birlikte veya tesirindeyken kullanılması sakıncalıdır.
  • Nörolojik sorunu bulunan kişiler veya bu yönde cerrahi operasyon geçirenler için sakıncalıdır.
  • Kronik rahatsızlığı bulunan bayanların kullanması sakıncalı.
  • Açık yarası bulunan ve alerjik reaksiyonları bulunan bayanların kullanması sakıncalı.
  • Bayan azdırıcı damlalar antidepresan türevi ilaçlarla kullanılmaz.

Belirtilen sakıncalı durumlarda kesinlikle azdırıcı damla kullanılmamalı. Aynı zamanda emziren veya hamile bayanların kullanması durumunda, bebeğe telafisi mümkün olmayan zararlar verir. Bazen nedeni tespit edilemeyen durumlarda, vücut bayan azdırıcı damlaya karşı reaksiyon gösterir.

Bu gibi durumlarda ortam havalandırılarak, etkili süresinin sona ermesi beklenir. Buna rağmen olumsuzluk devam ediyorsa, hekime başvurulmalıdır. Bayan azdırıcı damlaların kullanılmasında, doz aşımına dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca belirlenen diğer cinsel istek artırıcı ilaçlarla veya yöntemlerle birlikte kullanılmaması gerekir.

Bayan Azdırıcı Damlalar Nereden Temin Edilir?

Bayan azdırıcı damlalar eczanelerde satılan cinsel sağlık ürünleri arasında yer almaz. Buna rağmen temini oldukça kolaydır. Bu tür ürünlerin satıldığı sex shop veya aynı amaca hizmet eden online internet sitelerinden kolaylıkla temin edilen ürünlerdendir.

Bayan azdırıcı damla temininde, çitler tarafından tercih edilecek azdırıcı damlaların, sertifikalı ve güvenilir ürünlerden tercih edilmesi, güvenilir satış yöntemlerine başvurulması gerekir.

Bayan Azdırıcı Damlaların Fiyatları Ne Kadar?

Bayan azdırıcı damlaların çok fazla ürün çeşitliliği bulunur. Tercih edilen ürünün kalitesi, tanınırlığı, tedarikçi firmanın fiyat politikası ürünün fiyatlarını belirler. Ayrıca satılan ürünlerin değişik miligram cinsinden çeşitliliği bulunur. Alınacak ürünün miktarı da, fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır.

Bayan Azdırıcı Eczane Satış Sitesi Tavsiye: https://www.ekoleczanee.com